Referanslar

information_cycle.jpg

Web Tasarım Yada Kendinize Özel Projeler İçin Bizimle İletişime Geçiniz.


BİZ NE YAPIYORUZ?

Webdesign

weisesoft Web Designer,görsel ve kod arayüzü kullanarak HTML5 reklamları ve diğer web içeriğini tasarlamanızı ve oluşturmanızı sağlayan gelişmiş bir web uygulamasıdır. weisesoft Web Designer tasarım görünümünü kullanarak çizim araçları, metin ve 3D nesneler ile içerik oluşturabilir, İçeriğinizi oluşturmayı tamamlamanızdan sonra weisesoft Web Designer HTML5, CSS3 ve Javascript kodlarını kullanıcıların okuyabileceği bir biçimde sunar. weisesoft Web Designer, web sitelerinize ve reklamlarınıza resim galerileri, videolar, haritalar ve diğer türlerde işlevler ekleyebilmenizi sağlayan bir bileşen kitaplığı da sağlar. weisesoft Web Designer Kod görünümü CSS, JavaScript ve XML dosyaları oluşturmanıza olanak tanır ve kodunuzu hem daha kolay hem de daha az hatayla yazmanıza olanak sağlayan sözdizimi vurgulama ve otomatik kod tamamlama özelliklerini kullanır.

Web Dewelopment

Web Developer sitenin backend yani arkaplanı ile ilgilenir. Sitenin nasıl çalışacağını , site müşterilerinin gerekeni kullanmasını, sitedeki formların nasıl işleneceğini, PHP vb script dillerini kullanarak sitenin düzgün çalışmasını sağlamaktır.

Responsivness

Responsive, duyarlı / uyumlu web tasarım, yani mobil cihazlarda iyi bir deneyim sunan web siteleridir.

Internet Marketing

Internet Marketing (sanal pazarlama) olarak da anılan, Internet Pazarlama, en temel anlamıyla, potensiyel müşteriye ulaşımın, ürün ve hizmetlerin tanıtım ve satışının Internet üzerinden yapılmasıdır. Internet, dünyanın her tarafına dağılmış (evimizde modem yolu ile Internet’e bağlı olanlar dahil) bilgisayarların birbirleri ile bağlanarak oluşturdukları ağa www diyoruz. WWW (World Wide Web) özel format ve iletişim formları kullanarak web sayfalarının oluşturduğu ve Internet üzerinde ayrıcalıklı bir iletişim ara yüzü olarak görev yapar. Internet ile her tür bilgiyi çok daha geniş toplum kesimlerine ve hedef segmente çok daha düşük maliyetler ve daha etkili şekilde ulaştırabilme olanağı sağlamıştır. Ek olarak, zaman ve mekan sınırlaması olmadan sağladığı iletişim ve bilgiye erişim olanağı Internet’i tercih edilen pazarlama aracı haline getirmiştir.

BECERİ VE UZMANLIK

Web Design 92%

jQuery 74%

PHP85%

SEO Optimisation 75%

Marketing & PR 63%


5 YILLIK TECRÜBEMİZLE

Web Site Yaptığımız Firmalar 

Hedefimiz internet Üzerinde Güvenli Hızlı Hizmet Vermek.

Türkiyede ve yurdışında Milyonlarca Web Tasarım Hizmeti Veren Firmalar Var Bizim Amacımız Fark Yaratmak Ve İnternet Sektöründe Gözde Firmalardan Olmak.

Unutmayınız! { Hedefinde Kalite Varsa Mutlaka Karşılasacağız WeiseSoft }